
Aamuruskontie 22 b
Esittely
Omakotiunelma!
Unelmoitko sinäkin omakotitalosta? Sellaisesta, joka ei olisi kuukausia kestavä työleiri. Tässä se on, ihanan valmiiksi pihapiiriä myöten remontoitu rintamamiestalo. Muuttokuorma pihaan, sauna ja palju lämpiämään ja tavarat paikoilleen. Omakotiunelmastasi on juuri tullut totta.
Huomioithan, että asuinpinta-alan lisäksi tässä talossa on todella runsaasti asumista palvelevaa tilaa!! Juuri tuon huonejärjestyksen ansiosta tämä talo muotoutuu vuosikymmeniksi erilaisiin asumisen tarpeisiin ja erilaista harrastetilaa on runsaasti.
Taloa on kattavasti remontoitu viime vuosina. Putket, ulkoverhous lämmöneristyksineen, katto ja jopa salaojat on tehty. Lämmitysmuotona on maalämpö ja asumiskustannukset ovatkin erittäin edulliset.
Pihapiiristä löytyvät palju, grillikatos, pergola, vaja ja leikkimökki. Kaikki on tehty valmiiksi. Näin valmiita paketteja on harvoin tarjolla!
Olen myynyt tämän kohteen
Onko sinulla lähialueelta vastaavanlainen kohde tulossa mahdollisesti myyntiin?
Pyydä minulta ilmainen arviokäynti niin saat tarkan kuvan alueesi yleisestä hinta-tasosta ja paljonko juuri sinun asunnostasi voisi saada!

Timo Kanerva
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV- Myyntialalla yrittäjänä reilusti yli 30 vuotta
- Ensimmäisen yritykseni perustin 16-vuotiaana
- Olen toiminut kiinteistönvälitysalalla vuodesta 2012
- LKV-tutkinnon suoritin ensimmäisellä yrittämällä vuonna 2013
- Pohjois-Euroopan kovin kiinteistönvälitysalan myynnin Bonarivalmennus 2014
- Uudistuotannon myynnin koulutusohjelman Uudari sertit 1 ja 2
- Olen käynyt lisäksi lukuisia digimarkkinoinnin verkkokursseja
